Mateřská školka Dráček Brno a Dětská skupina Lvíčata

školné 30Kč/hod 

https://www.facebook.com/skolkadracek

 

Vítejte na stránkách naší mateřské školy.

 

    Naše Mateřská škola Dráček Brno zajišťuje plnohodnotné předškolní vzdělávání pro děti zpravidla ve věku od 2 do 6 let. Naším cílem jsou nadšené děti, které aktivně prožijí den ve školce a spokojení rodiče, kteří mohou vykonávat své pracovní povinnosti s pocitem, že o jejich děti je velmi dobře postaráno.

    K potřebám každé rodiny přistupujeme individuálně. Děti jsou rozděleny do dvou tříd (dětská skupina Lvíčata a Želvičky).

    Rodičům nabízíme strategické umístění ve středu Brna, dobře dostupné i z okrajových částí města jak osobními vozidly, tak i MHD.

    Naši mateřskou školu najdete na adrese Bayerova 25, 602 00 Brno.

Náš vzdělávací program vychází z Rámcového vzdělávacího programu MŠMT pro předškolní vzdělávání, obohaceného prvky Waldorfské pedagogiky a programem Step by step – Začít spolu, před matematickou výchovu rozvíjíme pomocí Hejného metody.

Denní program školky zahrnuje: anglický jazyk, možnost komunikace v jiném jazyce než je čeština (angličtina, španělština, francouzština, němčina, polština), tvořivou hru, vzdělávání připravující děti na vstup do ZŠ, výtvarné a hudební aktivity, manuální činnosti rozvíjející logické a operační myšlení, logopedickou prevenci, fyzioterapeutickou prevenci, rozvíjení psychomotoriky a další.

Náš tým je složen z odborného pedagogického a zdravotnického personálu. Všichni přistupujeme k dětem jako ke svým partnerům s pochopením a respektem k jejich individuálním potřebám.

Novinky

Bublinková show - video

21.10.2014 19:21
Zajímá Vás, jaká byla Bublinková show u nás ve školce? Tady...

Nápad na nedělní odpoledne: ZVÍŘÁTKIÁDA

20.09.2014 10:02
Nemáte plán na neděli? Přijďte se s dětmi potěšit a pobavit...

Nový člen týmu - Veronika Kolbabová

23.08.2014 22:48
Pokud máte nějaký problém, dotaz nebo potřebujete poradit...

Poslední volná místa!!!

21.08.2014 17:03
Prázdniny končí a v naší školce máme posledních 4 volná...

Změna tarifů školného

11.08.2014 10:03
Měníme tarify školného, které vejdou v platnost od 1. 9....

Anketa

Líbí se Vám náš nový web?

Celkový počet hlasů: 219