Recenze

    V období nouzového stavu od října 2020 do dubna 2021 jsme v rámdi DS Lvíčata poskytovali službu péče o děti zaměstnancům FN Brno a dalších zdravotnických zařízení. Dovolujeme si připojit děkovný dopis od pana ředitele FN Brno, který nás moc potěšil.
 
Vážená paní ředitelko, 
 
dovolte mi, abych jménem Fakultní nemocnice Brno a jejich zaměstnanců - rodičů poděkoval Vám a všem zaměstnancům Vaší DS skupiny, kteří nám byli nápomocni v době nouzového stavu při zajišťování péče o děti našich zaměstnanců.
Spolupráce s Vámi byla dlouhodobá a opravdu příkladná, vyšli jste nám všenožně vstříc a jsme si plně vědomi toho, že mnohdy nad rámec nastavených pravidel a zvyklostí. Váš lidský přístup, milé jednání a snaha pomoci žadatelům - rodičům, sladit jejich pracovní a rodinné povinnosti oceňujeme my všichni. O spokojenosti rodičů i dětí  hovoří jejich poděkování a slova uznání, kterým na Vaši adersu rozhodně nešetřili.
Možnost umístit dítě do "náhradní" základní či mateřské školy a mít o ně  celodenně postaráno, uvítali všichni naši zaměstnanci a mělo to především pozitivní dopad do personálního zajištění provozu jednotlivých útvarů naší nemocnice v tak svízelné době.
Dovoluji si Vás proto požádat, abyste zaměstancům Vaší školy tlumočila naše velké poděkování, ocenění jejich práce, nadšení aprofesionální přístup k dětem i rodičům.
 
s pozdravem 
 
 
FB Brno
Prof. MUDr. Jaroslav Štěrba, Ph.D. ředitel

Recenze na naší školku

Datum 14.11.2022

Vložil NataliaMn

Titulek Jsеm obуcejna hоlkа. Сhсi рoznat obycejneho vazneho muze.

Odpovědět

Ahоj?
Vsiml ?sem si, zе mnoho kluku dava рrеdnоst nоrmalnim divkam.
?leѕkam muzum tаm venku, kteri meli kоule uzit sі lasku mnоha zen а vуbrat ѕі tu, о ktеre vedel, zе bude jеhо nеjlepsim рritelеm behеm te hrbоlаte а blaznіve veсі zvane zivоt.
Сhtelа jsеm byt tou kаmaradkоu, ne ?en ѕtabilni, ѕpоlеhlіvоu а nudnоu zеnоu v domacnoѕti.
Je mі 22 let, Nаtalіа, z Cеѕke rерubliky, umim take аnglісky.
Kаzdоpadne mu? рrоfil najdete zdе: https://wunpothecocu.tk/page-43260/

Datum 23.07.2018

Vložil ZuzanaŠ

Titulek Nejlepší přístup

Odpovědět

Lepší a vřelejší přístup učitelek jsem v žádné jiné školce nezažila, tato školka je pro mne TOP mezi školkami. Oba synové sem chodili moc rádi a na školku se těšili..

Datum 29.03.2018

Vložil Dana

Titulek Super!

Odpovědět

Nemůžu si vůbec na nic stěžovat. Dceru dávám jen třikrát do týdne do této školky ale malá se mi sem vždycky moc těší

Datum 27.02.2018

Vložil Lada

Titulek Naozaj spokojnost

Odpovědět

Dcera chodi do tejto skolky chvilu ale mozem povedat ze s lepsim pristupom a vacsou ochotou, som sa v Brne s ziadnou inou skolkou nestretla

Datum 26.10.2017

Vložil Alexandra

Titulek školka

Odpovědět

Dcera navštěvovala tuto školku v srpnu a od té doby podle potřeby pokračujeme. Vynikající přístup vychovatelek a moc pěkné prostory školky. S touto školkou velká spokojenost

Datum 04.09.2015

Vložil Kris

Titulek Spokojenost

Odpovědět

Dcera chodila do skolky od listopadu do cervence, domu chodila vzdy nadsena. Deti chodily do keramiky, do divadla, pani ucitelky s nimi tvorily a venovaly se jim naplno. Kdyz jsem chtela dceru vyzvednout po obede, tak protestovala, ze chce ve skolce i spinkat, coz mluvi za vse. Navic jsme ocenili oteviraci dobu skolky. Dekujeme za peci

Datum 29.06.2015

Vložil kju

Titulek Spokojenost

Odpovědět

Syn navštěvuje třídu Dráčků a ve školce se mu moc líbí. Zaměstnanci školky jsou perfektní s profesionálním přístupem - nejen paní učitelky ale i "pomocný" personál, dětem se věnují, jde vidět, že mají všichni děti moc rádi. Pořádají pro děti plno akcí (divadlo, keramika, olympiáda,...). Prostředí je krásné nové čisté. Syn je ve školce moc spokojený.

Datum 18.06.2015

Vložil ivusz

Titulek Naprostá spokojenost

Odpovědět

Naše Adélka je tu druhým rokem a jsme naprosto spokojeni. Líbí se nám ta spousta aktivit, které pro děti vymýšlíte, to že jste s nimi venku, kdy jen to jde, že pořádáte hodně výletů, chodíte na keramiku, do divadla, ... Jen škoda, že plavání bylo tak krátce, ale chápu, že to neovlivníte. Hlavně jsme ale spokojeni s přístupem paní učitelek, pro Adélku jsou spíše kamarádkami a má je moc ráda!
Děkujeme za Vaši skvělou péči!