Recenze

    V období nouzového stavu od října 2020 do dubna 2021 jsme v rámdi DS Lvíčata poskytovali službu péče o děti zaměstnancům FN Brno a dalších zdravotnických zařízení. Dovolujeme si připojit děkovný dopis od pana ředitele FN Brno, který nás moc potěšil.
 
Vážená paní ředitelko, 
 
dovolte mi, abych jménem Fakultní nemocnice Brno a jejich zaměstnanců - rodičů poděkoval Vám a všem zaměstnancům Vaší DS skupiny, kteří nám byli nápomocni v době nouzového stavu při zajišťování péče o děti našich zaměstnanců.
Spolupráce s Vámi byla dlouhodobá a opravdu příkladná, vyšli jste nám všenožně vstříc a jsme si plně vědomi toho, že mnohdy nad rámec nastavených pravidel a zvyklostí. Váš lidský přístup, milé jednání a snaha pomoci žadatelům - rodičům, sladit jejich pracovní a rodinné povinnosti oceňujeme my všichni. O spokojenosti rodičů i dětí  hovoří jejich poděkování a slova uznání, kterým na Vaši adersu rozhodně nešetřili.
Možnost umístit dítě do "náhradní" základní či mateřské školy a mít o ně  celodenně postaráno, uvítali všichni naši zaměstnanci a mělo to především pozitivní dopad do personálního zajištění provozu jednotlivých útvarů naší nemocnice v tak svízelné době.
Dovoluji si Vás proto požádat, abyste zaměstancům Vaší školy tlumočila naše velké poděkování, ocenění jejich práce, nadšení aprofesionální přístup k dětem i rodičům.
 
s pozdravem 
 
 
FB Brno
Prof. MUDr. Jaroslav Štěrba, Ph.D. ředitel

Recenze na naší školku

Datum 14.03.2023

Vložil SMRC

Titulek Je tu dobře

Odpovědět

Do školky dítě chodí chvilku, ale už zapůsobila na nás dobrým dojmem. S ohledem na spoustu aktivit věříme, že se prcek nebude nudit. A je to znat, že čím dále tím více zvyká. Měli bychom jen jednu malou prosbičku - zveřejňovat do uzavřené skupiny na FB více fotek našich dětiček. Potěšilo by to, myslíme si, každého rodiče, je to jediný způsob uvidět jak naše dítě tráví čas, když není v naší přítomnosti.
Velice děkujeme za vaši péči, těšíme se na každý nový den s vámi.

Datum 20.03.2023

Vložil Katka Kelarová

Titulek Re: Je tu dobře

Odpovědět

Budeme se snažit sdílet více fotek a videí. Někdy je třeba dětem více vysvětlovat a pomáhat jim venku nebo při indoorových aktivitách a na focení a točení vidí není tolik času a prostoru. Zkusíme no zlepšit:-)
Děkujeme za recenzi

Datum 08.03.2023

Vložil Tereza Roučková

Titulek Nejlepsi skolka

Odpovědět

Skolku navstevuji obe nase deti a rozhodne ji doporucujeme vsem. Jsou v ni bajecne tety s naprosto osobnim pristupem ke kazdemu prckovi a jeho potrebam. Je evidentni, ze maji k detem velmi osobni vztah. Dny jsou zaplnene programem. Denne se neco nauci, denne neco vyrabi, chodi ven, jezdi na vylety, plavou, chodi do juda, divadla, hvezdarny, maji logoedii a mnoho dalsiho. S rodici komunikuji perfektne. Do FB skupiny davaji kazdy den fotky a videa, takze se muzou rodice kazdy den radovat, jak pestry den deti maji a jak si to uzivaji. Mluvi se cesky a anglicky, takze nas starsi syn uz krasne rozumi a neboji se mluvit take. Deti tam delaji opravdu neskutecne pokroky, je to velika radost. Tuto skolku bychom prali vsem detem :-)

Datum 20.03.2023

Vložil Katka Kelarová

Titulek Re: Nejlepsi skolka

Odpovědět

Moc děkujeme za recenzi

Datum 08.03.2023

Vložil Petra Makovská

Titulek Nejlepší školka

Odpovědět

Dcerka chodí sice necelý rok do této školky, ale tak skvělý přístup jsem nikde jinde nepotkala. Malá slečna dělá veliké pokroky a je nesmírně spokojená. Rozhodně za nás nejlepší školka, ve které se spoustu věcí děti naučí přirozenou cestou, od úžasných učitelek v krásném prostředí (i u prostřed Brna se najdou překvapivé oázy klidu).

Datum 29.03.2018

Vložil Dana

Titulek Super!

Odpovědět

Nemůžu si vůbec na nic stěžovat. Dceru dávám jen třikrát do týdne do této školky ale malá se mi sem vždycky moc těší

Datum 27.02.2018

Vložil Lada

Titulek Naozaj spokojnost

Odpovědět

Dcera chodi do tejto skolky chvilu ale mozem povedat ze s lepsim pristupom a vacsou ochotou, som sa v Brne s ziadnou inou skolkou nestretla

Datum 26.10.2017

Vložil Alexandra

Titulek školka

Odpovědět

Dcera navštěvovala tuto školku v srpnu a od té doby podle potřeby pokračujeme. Vynikající přístup vychovatelek a moc pěkné prostory školky. S touto školkou velká spokojenost

Datum 04.09.2015

Vložil Kris

Titulek Spokojenost

Odpovědět

Dcera chodila do skolky od listopadu do cervence, domu chodila vzdy nadsena. Deti chodily do keramiky, do divadla, pani ucitelky s nimi tvorily a venovaly se jim naplno. Kdyz jsem chtela dceru vyzvednout po obede, tak protestovala, ze chce ve skolce i spinkat, coz mluvi za vse. Navic jsme ocenili oteviraci dobu skolky. Dekujeme za peci

Datum 29.06.2015

Vložil kju

Titulek Spokojenost

Odpovědět

Syn navštěvuje třídu Dráčků a ve školce se mu moc líbí. Zaměstnanci školky jsou perfektní s profesionálním přístupem - nejen paní učitelky ale i "pomocný" personál, dětem se věnují, jde vidět, že mají všichni děti moc rádi. Pořádají pro děti plno akcí (divadlo, keramika, olympiáda,...). Prostředí je krásné nové čisté. Syn je ve školce moc spokojený.