Náš tým DS Lvíčata: 

Denisa Nytko (všeobecná zdravotní sestra). Paní učitelka, teta Denisa pracuje v DS Lvíčata již od roku 2016. Má vystudovanou střední zdravotnickou školu a několik dalších kurzů pro práci s dětmi. S dětmi pracuje již od roku 2013. Má 18ti letého syna. Nejraději s dětmi tvoří a vymýšlí hry na rozvoj klíčových kompetencí. 

Lucie Šálková (studentka pedagogické fakulty obor předškolní pedagogiky, kvalifikace chůva pro děti). Paní učitelka, teta Lucie, studuje dálkově předškolní pedagogiku na Univerzitě Palackého v Olomouci. Od roku 2021 je kvalifikovaná chůva pro práci s dětmi v dětské skupině. Lucie je velká hráčka volejbalu a trpělivá, důsledná a klidná kamarádka všech dětí, odpovědná kolegyně. 

Katka Kelarová (pedagog volného času s kvalifikací chůva pro děti). Katka se snaží být hybnou sílou všech tří dětských skupin. Je zakladatelkou a odpovědnou osobou všech tří dětských skupin a předešlé školky. Jejím úkolem a cílem je naplňovat koncepci péče o děti v dětských skupinách, posouvat aktivity, metody, činnosti, cíle ve všech třídách ku předu. Zaměřuje se na péči o děti, ale i náš personál.

 

Petr Šmahel (asistent pedagoga), Petr s námi v týmu pracuje již od roku 2016 jako pan vychovatel a učitel. Nově od ledna ve třídě Lvíčata. Má rád rybaření a všehny druhy sportů. Krásně zpívá, hraje na flétnu. Děti připravuje na vstup do základní školy pomocí různých aktivit pro předšoláky. Vymýšlí s dětmi různé hry, je přísný, spravedlivý a je sním legrace.