Náš tým Školka Dráček

Hlavními učitekami ve Školce Dráček jsou Šárka Hradilíková. Dále MgA. Kateřina Kelarová, Denisa Nytko a Ankita Arvind Kulkarni.
 

Mgr. Šárka Hradilíková

 

Učitelka ve třídě - Dráčci

 
Mgr. Šárka Hradilíková vystudovala v roce 1987 pe­dagogickou fakultu MU obor učitelství 1. st., pracovní vyučování. Od roku 1990 pracovala jako pedagožka a vychovatelka na ZŠ Staňkova, kde vedla výtvarně-rukodělný kroužek. Zde také získala zkušenosti s dětmi-cizinci. Její specializací je hudební výchova a činnostní učení. Je maminkou dvou dcer. 

 

MgA. Kateřina Kelarová 

Koordinátorka a manažerka projektu Lvíčata (vedoucí DS Lvíčata) a učitelkou v MŠ Dráček
 

V roce 2001 absolvovala magisterské studium na DiFa JAMU Brno obor Divadlení management. Od roku 2001 pracovala v Saudské Arábii s dětmi ve volnočasovém centru. Po návratu do ČR vystudovala pedagogiku volného času a účastnila se následujících projektů v rámci ESF a MŠMT (Projekt Střediska Integrace menšin pro děti cizince a uprchlíky, Projekt Centra podpory inkluzivního vzdělávání, Projekt Mentoring v ČR a jeho využití na ZŠ, Projekt CNMPV Centrum nových vzdělávacích metod ve školní praxi atd). Soustavně pracuje s romskými studenty a pomáhá v jejich integraci na trh práce. Absolvovala několik vzdělávacích kurzů zaměřených na rozvoj dětí v předškolním věku. (Dětská chůva, Psychomotorika, Step by step- Začít spolu, Original Play a další). MŠ Dráček založila v roce 2013 a DS Lvíčata v roce 2016. Je maminkou tří dětí.

 

Bc. Ankita Arvid Kulkarni

Učitelka ve třídě - Dráčci

Bc. Ankita Kulkarni, je novou členkou našeho týmu. Mluví anglicky a hindia pomáhá při adaptaci dětem cizincům v českém prostředí. Ankita studovala psychologii a pedagogiku v Indii. Má dospělou dceru.