Náš tým dětská skupina Dráčata

Hlavními učitekami v dětské skupině Dráčata jsou Šárka Hradilíková. Barča Hermína Pertžílková. Odpoledne do 18:00 se u dětí střídají ještě Máša Nešporová, Dorka Koudelková a Terka Macháčková. Mgr. Šárka Hradilíková vystudovala v roce 1987 pedagogickou fakultu MU. Od roku 1990 pracovala jsko pedagožka a vychovatelka na ZŠ Staňkova, kde vedla výtvarně kurodělné kroužky. Zde také získala několikaleté zkušenosti s dětmi cizinci. Její specializací je hudební výchova a činostní učení. Je maminkou dvou dcer.
 
Šárka vystudovala v roce 1987 pedagogickou fakultu MU. Od roku 1990 pracovala jsko pedagožka a vychovatelka na ZŠ Staňkova, kde vedla výtvarně kurodělné kroužky. Zde také získala několikaleté zkušenosti s dětmi cizinci. Její specializací je hudební výchova a činostní učení. Je maminkou dvou dcer.

                                                                                                                                        

 

Barča chtěla s dětmi pracovat už od mala. Jako malá holka chodila do turistického oddílu, kde vyrostla, stala se instruktorkou a vedoucí oddílu. Zde také získala svoje první zkušenosti s dětmi. Vystudovala Vychovatelství a získala kvalifikaci jako chůva pro děti. Pracovala  v dětské skupince se zaměřením na Montessori pedagogiku a doma má 3letého syna, kterého tímto směrem vede. Moc se těší z každodenních zážitků s vašimi dětmi.           

                  

        

Máša je kvalifikovaná chůva. Odjakživa ráda tráví svůj čas s dětmi, vede dětské tábory a působí jako hostující herečka v divadle Polárka. Ráda hraje na klavír a krásně zpívá. Po ukončení uměleckého gymnázia hodně cestovala a naučila se perfektně španělsky a anglicky.