Náš tým dětská skupina Dráčata

Hlavními učitekami v dětské skupině Dráčata jsou Šárka Hradilíková. Barča Hermína Pertžílková. Odpoledne do 18:00 se u dětí střídají ještě Máša Nešporová, Dorka Koudelková a Terka Macháčková. Mgr. Šárka Hradilíková vystudovala v roce 1987 pedagogickou fakultu MU. Od roku 1990 pracovala jsko pedagožka a vychovatelka na ZŠ Staňkova, kde vedla výtvarně kurodělné kroužky. Zde také získala několikaleté zkušenosti s dětmi cizinci. Její specializací je hudební výchova a činostní učení. Je maminkou dvou dcer.
 
Šárka vystudovala v roce 1987 pedagogickou fakultu MU. Od roku 1990 pracovala jsko pedagožka a vychovatelka na ZŠ Staňkova, kde vedla výtvarně kurodělné kroužky. Zde také získala několikaleté zkušenosti s dětmi cizinci. Její specializací je hudební výchova a činostní učení. Je maminkou dvou dcer.

                                                                                                                                        

 

Barča od malička jezdila na letní tábory na Slovensko, kde nakonec zažila půlroční stáž v lesní školce. Miluje přírodu a ráda si hraje a diskutuje s dětmi. Vystudovala Andragogiku a získala kvalifikaci chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky a Chůva pro děti v dětské skupině. Zajímají ji alternativní způsoby vzdělávání a s dětmi pracuje jako raspektující průvodce jejich světem záhad a kouzel. Barunka se naučila skvěle německy, protože část svého života prožila mimo ČR. Plynule hovoří i anglicky, takže děti s odlišným mateřským jazykem se nemusí bát, že by jim ve třídě nikdo nerozumněl. Od jara do podzimu ji můžete potkat ve středověkých šatech na českých hradech a zámcich.
 
 

   

   

Dorka absolvovala sportovní gymnázium v Brně a nyní studuje speciální pedagogiku a anglický jazyk na MU v Brně. Ráda lyžuje, kituje a kitsurfuje. S dětmi ráda tvoří a sportuje.            

                  

        

Máša je kvalifikovaná chůva. Odjakživa ráda tráví svůj čas s dětmi, vede dětské tábory a působí jako hostující herečka v divadle Polárka. Ráda hraje na klavír a krásně zpívá. Po ukončení uměleckého gymnázia hodně cestovala a naučila se perfektně španělsky a anglicky.