Náš tým DS Tygřata

Zuzka Zorníková je mladou maminkou tří dětí ve věku 3,5 a 13 let. Prošla několika kurzy a pořád se vzdělává v nejrůznějšéch oblastech (pečovatelka o děti do zahájení povinné školní docházky, pečovatelka o seniory, chůva pro hendikepované děti). Současně s tím si Zuzka plní svůj sen. Rozjela svou malou soukromou firmu Ráfek, ve ketré šije batohy a tašky. Je vášnivou cyklistkou. Má do doma psa Čendu.

Peťa Hradilová už od malička chtěla být paní učitelkou. Nejdříve pracovala s dětmi se speciálními potřebami a se seniory. Teta je takové velké dítě, které objíždí všechny letní tábory, kde působí jako vedoucí a zdravotník. Ve třídě Tygříků si bere pod křídla výtvarku a kreativní činnosti. Peťa je veselá, nezkazí žádnou legraci a rozhodně se s ní nikdo nenudí. Ráda cestuje a miluje zvířata. Má doma Maxipsa a dceru Terezku.
 
Kačka Fraňková po dokončení  střední školy absolvovala kurz Chůva pro děti v dětské skupině a do zahájení povinné školní docházky.  Před tím, než začala pracovat u Tygříků hodně cestovala, poznala spoustu lidí a nasbírala mnoho zkušeností. Když byla malá holčička, chtěla být herečkou a to jí zůstalo i do dospělosti. S dětmi nejraději zpívá a hraje divadlo. Miluje hru na klavír a doma si občas zabrnká na ukulele.No a jako všechny naše tety má doma psa.
Terka Macháčková vystudovala zdravotnicou školu oborzd ravotnický asistent, má dvě dcerky a ve školce pracovalajako provozní i pečující osoba od roku 2018. Doma jí dělají radosti i starosti dva pejsci Ťulia a Žolina, které zachránila z ulice. S dětmi ráda tvoří, hraje hry a je pro každou legraci. Od mallička ji bavilo trávit čas s dětmi, protože dět má o hodně mladšího bratra. Jako malá běhala s pejsky agility a navštěvovala dramatický kroužek.